Dołącz do oficjalnej grupy studentów UW!

2018-07-13

Wszystkich studentów [tu można wpisać nazwę jednostki lub kierunku], a w szczególności przyszłych studentów I roku studiów licencjackich i magisterskich, zachęcamy do dołączenia do oficjalnej grupy studentów UW na Facebooku.

Powstająca platforma to kanał komunikacji dla społeczności Uniwersytetu, a jej celem jest wymiana informacji o wszystkim, co dotyczy studiowania na UW. To właśnie tu uzyskasz prawidłowe i w pełni merytoryczne odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz dowiesz się, co aktualnie dzieje się na naszej uczelni!

Wszystkim zakwalifikowanym kandydatom na studia gratulujemy sukcesu i witamy wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego!

Tym samym zachęcamy do dołączenia do oficjalnej grupy studentów UW, gdzie dowiecie się więcej na temat studiowania UW oraz poznacie ciekawe wydarzenia odbywające się na uczelni!

Bądźcie na bieżąco: https://www.facebook.com/groups/UWstudenci/