Dzień Otwarty IFK UW online już 25 kwietnia!

2020-04-15

Zapraszamy na Dzień Otwarty IFK UW już 25 kwietnia!

Transmisja spotkania z władzami UW  odbędzie się 25 kwietnia w godz. 10:00-12:00. Będzie dostępna na fanpage'u Uniwersytetu Warszawskiego https://www.facebook.com/fanpageUW/

Nasi pracownicy i studenci będą odpowiedać na pytania na stronach:

Meet Google

Dzień Otwarty IFK UW na Meet Google (12.00-16.00)

Hangouts Chat

Dzień Otwarty IFK UW na Hangouts_Chat (10.00-16.00)

O godzinie 14.00 zapraszamy na lekcję łaciny online, podczas której z łatwością zaczniecie konwersować w języku starożytnych Rzymian!
Zajęcia poprowadzi mgr Anna Zawadzka.
Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z prowadzącą via mail:
a.zawadzka@uw.edu.pl.
Link do spotkania: Lekcja łaciny online

Możesz kontaktować się z naszymi studentami (żeby zasięgnąć języka) całodobowo na stronach:

IFK UW Kandydaci 2020

Koło Naukowe Młodych Klasyków IFK UW

Koło Naukowe Młodych Klasyków na instagramie

Ale przede wszystkim zapoznaj się z poniższymi plikami i filmami:

Filologia_klasyczna_i_studia_śródziemnomorskie_opis_kierunku

Film promocyjny studiów na IFK 2020

Dlaczego warto? (rozmowa ze studentami IFK o zaletach naszego kierunku; odbyła się w czasie Szkoły Żywej Łaciny i Greki w Poznaniu zorganizowanej w minione wakacje, rozmowa o studiach zaczyna się od minuty 4!)

Film promocyjny z 2015 roku

O wszystkich wydarzeniach Dnia Otwartego UW (m.in. o harmonogramie przedsięwzięcia) znajdą Państwo informacje w linku poniżej: https://www.facebook.com/events/2926350090945199/

W tym roku z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa zmuszeni jesteśmy zorganizować wydarzenie w formie online. Podczas dwugodzinnej transmisji pracownicy Biura ds. Rekrutacji, Biura Promocji, Welcome Pointu oraz Zarządu Samorządu Studentów UW opowiedzą o Uniwersytecie, rekrutacji, jego ofercie dydaktycznej oraz odpowiedzą na pytania kandydatów.

Szczegółowe informacje o kierunkach studiów udostępnimy w specjalnym linku po zakończeniu transmisji. Prezentacje, które powstaną na bazie przesłanych przez Państwa informacji, prześlemy Państwu do wglądu jeszcze w tym tygodniu.

Biuro Promocji