Inauguracja seminarium doktoranckiego IFK

2018-10-08

Szanowni Państwo!

Gorąco zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników IFK, a także wszystkich zainteresowanych na inaugurację cotygodniowego seminarium doktoranckiego prof. Cypriana Mielczarskiego „Filologia nie zna granic…”  W dniu 10 października 2018, o godz. 18:30, w s. 103 (II p.) w Instytucie Filologii Klasycznej UW, ul. Krakowskie Przedmieście 1 (jest to stała data i miejsce seminarium) wystąpi gospodarz seminarium, Cyprian Mielczarski, z wykładem „Etyka i retoryka klasyczna a kłamstwo polityczne. Refleksje wokół wykładu warszawskiego Jacques’a Derridy (1997)

Serdecznie zapraszamy!