Zasady rozliczenia etapu studiów

2018-06-05

11 czerwca rozpoczyna się sesja egzaminacyjna. Zapoznaj się z zasadami rozliczenia etapu studiów.

UWAGA: We wcześniejszej wersji pliku pojawiła się jedna nieścisłość; w pkt. 2 po sławach „UWAGA:” powinno być " Liczba  punktów ECTS z przedmiotów objętych programem powinna wynosić 60 ECTS; nie może być mniejsza i nie powinna być większa, dlatego jeżeli ktoś zaliczył przedmioty obowiązkowe do wyboru za więcej punktów niż przewidziano w programie" Liczba 10 pkt. ECTS dotyczy tylko I roku studiów licencjackich.

ZASADY_ROZLICZENIA_ETAPU_STUDIÓW_2017-2018