Sesja wrześniowa trwa do 15 września! Zasady rozliczenia etapu studiów.

2018-06-05

Szanowni studenci!

Poprawkowa sesja egzaminacyjna kończy się 15 września. Żeby nie mieć problemu z zaliczeniem etapu studiów, proszę się zapoznać z zasadami rozliczenia etapu studiów umieszczonymi poniżej.

Jednocześnie informuję, że nie można przedłużać sesji egzaminacyjnej, więc proszę nie pisać podań z taką prośbą. Mogą Państwo w sytuacji wyjątkowej napisać podanie do zastępcy dyrektora IFK ds. studenckich (wzór podania w gablocie koło sekretariatu) o wyrażenie zgody na dodatkowy termin zaliczenia (najpóźniej do 20 września) przedmiotu, ale tylko w sytuacji, gdy to podanie zostanie poparte przez wykładowcę danego przedmiotu, czyli gdy wcześniej uzyskają Państwo zgodę od prowadzącego!

Wszystkie informacje niezbędne do prawidłowego rozliczenia roku dostępne są w pliku poniżej.

Życzę Państwu udanej sesji!

Monika Mikuła

ZASADY_ROZLICZENIA_ETAPU_STUDIÓW_2017-2018