Sesja wrześniowa trwa do 15 września! Zasady rozliczenia etapu studiów.

2018-06-05

Szanowni studenci!

Poprawkowa sesja egzaminacyjna kończy się 15 września. Żeby nie mieć problemu z zaliczeniem etapu studiów, proszę się zapoznać z zasadami rozliczenia etapu studiów umieszczonymi poniżej.

Jednocześnie informuję, że nie można przedłużać sesji egzaminacyjnej, więc proszę nie pisać podań z taką prośbą. Mogą Państwo w sytuacji wyjątkowej napisać podanie do zastępcy dyrektora IFK ds. studenckich (wzór podania w gablocie koło sekretariatu) o wyrażenie zgody na dodatkowy termin zaliczenia (najpóźniej do 20 września) przedmiotu, ale tylko w sytuacji, gdy to podanie zostanie poparte przez wykładowcę danego przedmiotu, czyli gdy wcześniej uzyskają Państwo zgodę od prowadzącego!

Wszystkie informacje niezbędne do prawidłowego rozliczenia roku dostępne są w pliku poniżej.

Życzę Państwu udanej sesji!

Monika Mikuła 

ZASADY_ROZLICZENIA_ETAPU_STUDIÓW_2017-2018   


 • Dlaczego IFK?

  Student filologii klasycznej poznając języki klasyczne – grekę i łacinę – zyskuje klucz do literatury i kultury starożytnych Greków i Rzymian, a tym samym szerokie wykształcenie humanistyczne przydatne na wielu ścieżkach rozwoju intelektualnego i zawodowego.

  Więcej
 • Biblioteka Renesansowa

  dwujęzyczna seria wydawnicza IFK UW, obejmująca wydania oraz komentowane przekłady łacińskiej literatury włoskiego renesansu takich autorów, jak Francesco Petrarka, Giovanni Boccaccio, Leonardo Bruni, Marsilio Ficino, Poggio Bracciolini, Angelo Poliziano, Eneas Silvius Piccolomini, Giannozzo Manetti i in.

  Więcej
 • Laboratorium Filologii Klasycznej

  cykl wykładów o charakterze popularnonaukowym adresowanych do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Spotkania odbywają się w każdy ostatni roboczy piątek miesiąca o godz. 17 w IFK UW.

  Więcej
 • Konkurs Kultury Klasycznej

  Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorzy pragną zainteresować młodzież antykiem i średniowieczem, a także nowożytną i współczesną recepcją wypracowanego wówczas kanonu kultury klasycznej.

  Więcej
 • Kursy języków klasycznych

  Warszawski Oddział Polskiego Towarzystwa Filologicznego zaprasza wszystkich miłośników kultury starożytnej do udziału w bezpłatnych kursach nauki greki starożytnej i łaciny. Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku Instytutu Filologii Klasycznej przy ul. Krakowskie Przedmieście 1.

  Więcej