Wyniki II tury rekrutacji na studia licencjackie.

2017-06-04

Rekrutacja na studia magisterskie trwa do 24 września!

II tura rekrutacji na studia licencjackie już zakończona! Lista osób nowozakwalifikowanych z dnia 21 września.

1. Joanna Dyrwal

2. Maria Szydłowska

3. Maria Kluczyk

4. Dariusz Kozdrój

Pozostałe osoby proszone są o sprawdzenie pozycji na liście rezerwowej na swoim indywidualnym koncie w IRK.

Terminy składania dokumentów:

24 września godz. 14.00-16.00 lub 25 września godz. 12.00-14.00. Instytut Filologii Klasycznej, Krakowskie Przedmieście 1, II piętro, sala 112.

Ewnetualne przesunięcia na liście rankingowej możliwe 25 września o godz. 19.00.

Zapraszamy do zapoznania się z terminami i zasadami rektuacji na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA lub na stronie irk.uw.edu.pl.

REKRUTACJA KROK PO KROKU

ZASADY REKRUTACJI NA STUDIA