Wyniki II tury rekrutacji na studia licencjackie.

2017-06-04

Rekrutacja na studia magisterskie trwa do 24 września!

 

II tura rekrutacji na studia licencjackie już zakończona! Lista osób nowozakwalifikowanych z dnia 21 września.

1. Joanna Dyrwal

2. Maria Szydłowska

3. Maria Kluczyk

4. Dariusz Kozdrój

Pozostałe osoby proszone są o sprawdzenie pozycji na liście rezerwowej na swoim indywidualnym koncie w IRK.

 

Terminy składania dokumentów:

24 września godz. 14.00-16.00 lub 25 września godz. 12.00-14.00. Instytut Filologii Klasycznej, Krakowskie Przedmieście 1, II piętro, sala 112.

Ewnetualne przesunięcia na liście rankingowej możliwe 25 września o godz. 19.00.

Zapraszamy do zapoznania się z terminami i zasadami rektuacji na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA lub na stronie irk.uw.edu.pl.

REKRUTACJA KROK PO KROKU

ZASADY REKRUTACJI NA STUDIA

 

kontakt mailowy: rekrut.ifk@uw.edu.pl

ZAPRASZAMY NA STUDIA!

 


 • Dlaczego IFK?

  Student filologii klasycznej poznając języki klasyczne – grekę i łacinę – zyskuje klucz do literatury i kultury starożytnych Greków i Rzymian, a tym samym szerokie wykształcenie humanistyczne przydatne na wielu ścieżkach rozwoju intelektualnego i zawodowego.

  Więcej
 • Biblioteka Renesansowa

  dwujęzyczna seria wydawnicza IFK UW, obejmująca wydania oraz komentowane przekłady łacińskiej literatury włoskiego renesansu takich autorów, jak Francesco Petrarka, Giovanni Boccaccio, Leonardo Bruni, Marsilio Ficino, Poggio Bracciolini, Angelo Poliziano, Eneas Silvius Piccolomini, Giannozzo Manetti i in.

  Więcej
 • Laboratorium Filologii Klasycznej

  cykl wykładów o charakterze popularnonaukowym adresowanych do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Spotkania odbywają się w każdy ostatni roboczy piątek miesiąca o godz. 17 w IFK UW.

  Więcej
 • Konkurs Kultury Klasycznej

  Konkurs skierowany jest do gimnazjalistów z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorzy pragną zainteresować młodzież antykiem i średniowieczem, a także nowożytną i współczesną recepcją wypracowanego wówczas kanonu kultury klasycznej.

  Więcej
 • Kursy języków klasycznych

  Warszawski Oddział Polskiego Towarzystwa Filologicznego zaprasza wszystkich miłośników kultury starożytnej do udziału w bezpłatnych kursach nauki greki starożytnej i łaciny. Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku Instytutu Filologii Klasycznej przy ul. Krakowskie Przedmieście 1.

  Więcej