Egzaminy w sesji poprawkowej 2018

2018-04-26

• GOJŁ poprawkowy - 04.09. o godz. 9.30 w sali nr 103
  • GHJG - 13.06. o godz. 16.30
  • Metryka (III rok) - część pisemna 18.06. o godz. 10.30, część ustna 19.06. o godz. 10.30. Sesja poprawkowa: obie części 5.09. o godz. 10.30
  • Wstęp do filologii klasycznej - 19.06. o godz. 10.00
  • Egzamin z Metodyki - 26.06. o godz. 10.00 w sali 113
  • Dramat - 15.06. o godz. 9.30
  • Egzamin z Literatury - Epika i liryka - 29.06. o godz. 10.00
  • Elementy kultury antycznej - 13.09. o godz. 13.15 w sali 103
  • GOJG i GHJG - 12.09. o godz. 9.00
  • Egzamin poprawkowy z Historii starożytnej można zaliczać na dyżurze Profesora Adama Ziółkowskiego 05.10. w godz. 8.00-9.30 w IH. Do egzaminu będą mogły podejść wyłącznie osoby, które nie podeszły do egzaminu poprawkowego w terminie wyznaczonym przez profesora (we wrześniu) i  napisały do pani Dyrektor ds. dydaktycznych podanie z wyjaśnieniem, dlaczego do tego egzaminu nie przystąpiły (np. brak informacji o terminie na stronie IFK).